المپیاد اسکیت استانی

مسابقات اسکیت المپیاد ورزشی دارالعباده استان در روز 21 مهرماه به میزبانی شهرستان میبد برگزار شد.

مسابقات اسکیت المپیاد ورزشی دارالعباده یزد روز 21 مهرماه با حضور تیم هایی از شهرستان های یزد ، اردکان ، میبد ، مهریز ، ابرکوه و بافق در مواد مختلف برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

در گروه سنی 80-79 و در ماده تایم تریل محمد پاکزاد ، حسین شفیعی و سعید پورسلطان هر سه از یزد بر سکوهای اول تا سوم ایستادند.

در ماده 500 متر گروهی هم فرزاد زارع از یزد اول شد و مهدی قاسمی از اردکان و رضا اکبری از ابرکوه به ترتیب دوم و سوم شدند.

در ماده 300 متر تایم تریل و در گروه سنی 78 -77 امید ابراهیمی از یزد مقام اول را بدست آورد ، سجاد قاسمی از اردکان دوم شد و میلاد قاسمی از ابرکوه بر سکوی سوم ایستاد.

در ماده 1000 متر این گروهی این رده سنی هم محمد رئیس پور از یزد ، رضا غلامی از ابرکوه و سید رضا حسینی شیطوری از بافق عنوان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در گروه سنی 76-75 و ماده 300 متر تایم تریل حسین راد از یزد بر سکوی نخست ایستاد و سید علیرضا نقیبی از ابرکوه و محمد محمدی از بافق به ترتیب به عناوین دوم و سوم دست پیدا کردند.

در ماده 3000 متر گروهی امیرمحمد معصوم بیگی از یزد  اول شد ، رسول توکلی  از بافق مقام دوم را بدست اورد و محمد محمدی از میبد بر سکوی سوم جای گرفت.

در ماده 3 هزار متر امدادی هم تیم یزد عنوان نخست را بدست آورد و تیم های ابرکوه و بافق هم به ترتیب دوم و سوم شدند.

شهرستان اردکان هم با مربیگری اقای محمد رضا افخمی و با 4 نماینده و کسب 2مدال نقره در رده چهارم تیمی قرار گرفت.

 

 

 

/ 3 نظر / 20 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ امام کاظم علیه السلام فرمودند: کسی که هر روز به حساب نفس خود رسیدگی نکند، از ما نیست؛ او باید اگر کار خوبی کرده، از خداوند فزونتر بخواهد و اگر کار بدی کرده، از خداوند آمرزش بطلبد و به درگاهش توبه کند. ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

ساسان

وبلاگ خوبی دارین.جهت تمایل لینک کنید.

حامد

سلام واقعا خیلی حال کردم به اینجا سر زدم آفرین درود بر تمام شما اردکانی ها که این قشنگی مسابقه برگزار کردید با دیدن عکسها حس خوبی به من دست داد